Zastępca szefa kuchni / Sous-Chef [Schwyz]

Rol-Job Hliwa poszukuje osoby chcącej podjąć pracę na stanowisku zastępcy szefa kuchni (tzw. Sous-Chef). Praca w górskim hotelu w kantonie Schwyz w Szwajcarii.

Aplikuj wysyłając maila z dokumentami na info@rol-jobhliwa.ch

Oferta:

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia bezpośrednio z pracodawcą zgodnie z doświadczeniem i wykształceniem

Benefity:

  • Darmowe bilety na kolejkę górską i parkingi w dolinie,
  • Darmowy dostęp do strefy spa i wellness,
  • Zniżki pracownicze na noclegi oraz różne formy spędzania czasu wolnego.

Lokum: Zapewnia odpłatnie pracodawca

Wyżywienie: Zapewnia odpłatnie pracodawca

Lokalizacja: Kanton Schwyz, w okolicach miasta Schwyz

Termin rozpoczęcia pracy: Od zaraz

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe w zawodzie kucharza,
  • Kilkuletnie doświadczenie m.in. w gastronomii eventowej,
  • Innowacyjność, kreatywność i pasja do zawodu,
  • Świadomy styl pracy z nastawieniem na jakość oraz czystość,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, dobra znajomość języka angielskiego,
  • Wysoka kultura osobista i schludny wygląd,
  • Mile widziane referencje.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie w zastępstwie, koordynacja i motywowanie zespołu kuchennego,
  • Dbanie o sprawną pracę kuchni,
  • Pomoc w tworzeniu zróżnicowanego menu,
  • Współodpowiedzialność za produkcję,
  • Dbałość o jakość i monitorowanie zapasów oraz magazynowania,
  • Obsługa zamówień przy współpracy z kierownikiem kuchni,
  • Stosowanie się do zasad bezpieczeństwa i higieny zgodnie z dyrektywą HACCP.

Sposób aplikowania:

Prześlij CV (wyłącznie w języku niemieckim) wraz ze zdjęciem oraz z zamieszczoną w języku niemieckim aktualną klauzulą poufności RODO (do pobrania tutaj). Do CV dołącz referencje oraz świadectwo ukończenia szkoły. Dokumenty aplikacyjne niespełniające tych wymagań nie są rozpatrywane.