Traktorzysta – praca przy spulchnianiu i nawadnianiu pól [Szafuza]

Rol-Job Hliwa poszukuje osób do pracy jako traktorzysta zajmujący się spulchnianiem i nawadnianiem pól. Praca w kantonie Szafuza, niedaleko niemieckiej granicy i jeziora bodeńskiego.

Aplikuj wysyłając maila z dokumentami na info@rol-jobhliwa.ch

Wynagrodzenie: Do 4 000 CHF brutto (wynagrodzenie uzależnione jest od umiejętności i doświadczenia)

Wyżywienie: We własnym zakresie

Zakwaterowanie: Zapewnia pracodawca (345 CHF miesięcznie)

Zatrudnienie: Pełny etat / na czas określony (rok z opcją przedłużenia)

Lokalizacja: Kanton Szafuza

Termin rozpoczęcia pracy: Od 1 marca 2024

Dodatkowe informacje:

Tygodniowy czas pracy wynosi 55 godzin. Praca od poniedziałku do soboty rano włącznie. Sobotnie popołudnie i niedziela są wolne od pracy. Nadgodziny są wypłacane lub wyrównywane w formie krótszego czasu pracy.

Wymagania:

– Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
Ważne prawo jazdy kat. B,
– Mile widziane referencje,
– Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:

– Prace związane ze spulchnianiem i nawadnianiem pól.

Prześlij CV (wyłącznie w języku niemieckim) wraz ze zdjęciem oraz z zamieszczoną w języku niemieckim aktualną klauzulą poufności RODO (do pobrania tutaj). Dokumenty aplikacyjne niespełniające tych wymagań nie są rozpatrywane.

Uwaga! Na analizę Twojego CV zostawiamy sobie 48 h. Prosimy o cierpliwość!