Stajenny (Gryzonia)

Rol-Job Hliwa poszukuje stajennego do opieki nad końmi. Praca w Szwajcarii w kantonie Gryzonia.

Aplikuj wysyłając maila z dokumentami na info@rol-jobhliwa.ch

Oferta:

Wynagrodzenie: 4 400.00 CHF brutto + trzynastka; diety na czas turniejów są rozliczane osobno

Zakwaterowanie: We własnym zakresie

Lokalizacja: Kanton Gryzonia

Zatrudnienie: Na okres próbny (1-3 mies.)

Termin rozpoczęcia pracy: Od 1 sierpnia

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe w zawodzie technika hodowca koni lub pokrewnym,
  • Dobra znajomość języka niemieckiego,
  • Z zakresu jeździectwa – ujeżdżanie i pokonywanie przeszkód (warunki konieczne),
  • Minimum 5 lat doświadczenia w zawodzie,
  • Doświadczenie w pracy na turniejach krajowych i międzynarodowych,
  • Prawo jazdy kategorii C+E będzie dodatkowym atutem,
  • Mile widziane referencje.

Zakres obowiązków

  • Karmienie specjalną paszą, po czyszczeniu stajni,
  • Sprzątanie wybiegów tylko w sobotę i niedziele,
  • Wyprowadzanie konic z boksów, wprowadzanie ich na bieżnię lub do lonżownika, i czyszczenie,
  • Przygotowanie koni do jazdy,
  • Wypuszczanie koni na padok lub pastwisko,
  • Jazda konno,
  • Wsparcie podczas turniejów oraz wakacji.

Dodatkowe informacje:

  • Czas pracy od poniedziałku do piątku, latem od 6 do 12 oraz 15 do 18.30, zimą od 7 do 12 oraz 14 do 17.30; 52,25 godzin tygodniowo, 1,5 dnia wolnego na tydzień.
  • Co najmniej 2 wolne niedziele, praca w niedziele możliwa w zależności od obowiązków turniejowych.
  • 4 tygodnie urlopu – 2 tygodnie latem, 2 tygodnie podczas Świąt Bożego Narodzenia.

Sposób aplikowania:

Prześlij CV (wyłącznie w języku niemieckim) wraz ze zdjęciem oraz z zamieszczoną w języku niemieckim aktualną klauzulą poufności RODO (do pobrania tutaj). Do CV dołącz list motywacyjny, referencje oraz świadectwo ukończenia szkoły. Dokumenty aplikacyjne niespełniające tych wymagań nie są rozpatrywane.

Uwaga! Na analizę Twojego CV zostawiamy sobie 48 h. Prosimy o cierpliwość!