Ślusarz rurowy (Turgowia)

Rol-Job Hliwa poszukuje osoby do pracy jako ślusarz. Praca w Szwajcarii, w kantonie Turgowia.

Aplikuj wysyłając maila z dokumentami na info@rol-jobhliwa.ch

Oferta:

Wynagrodzenie: Do bezpośredniej negocjacji z pracodawcą

Zakwaterowanie: Organizuje pracodawca

Zatrudnienie: Na stałe

Lokalizacja: Kanton Turgowia

Termin rozpoczęcia pracy: Od zaraz

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe w zawodzie ślusarza lub pokrewnym,
  • Doświadczenie w spawaniu rurociągów przemysłowych oraz budowie instalacji,
  • Doświadczenie w obróbce stali oraz stali chromowanej,
  • Umiejętność czytania i zrozumienie planów i rysunków hydraulicznych,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
  • Mile widziane referencje.

Zakres obowiązków:

  • Praca wg. izometrii, rysunków, planów oraz schematów,
  • Samodzielnie wykonywanie części rur, form oraz mocowań na podstawie wytycznych,
  • Odpowiedzialność za udostępnioną własność firmy (np, samochód, narzędzia),
  • Odpowiedzialność za uporządkowane i czyste miejsce pracy.

Sposób aplikowania:

Prześlij CV (wyłącznie w języku niemieckim) wraz ze zdjęciem oraz z zamieszczoną w języku niemieckim aktualną klauzulą poufności RODO (do pobrania tutaj). Do CV dołącz referencje oraz świadectwo ukończenia szkoły. Dokumenty aplikacyjne niespełniające tych wymagań nie są rozpatrywane.

Uwaga! Na analizę Twojego CV zostawiamy sobie 48 h. Prosimy o cierpliwość!