Ślusarz / spawacz (Argowia)

Rol-Job Hliwa poszukuje osoby do pracy jako ślusarz. Praca w Szwajcarii, w kantonie Argowia.

Aplikuj wysyłając maila z dokumentami na info@rol-jobhliwa.ch

Wynagrodzenie: Do bezpośredniej negocjacji z pracodawcą (w zależności od umiejętności i doświadczenia)

Zakwaterowanie: Pracodawca pomaga w znalezieniu

Wyżywienie: We własnym zakresie

Zatrudnienie: Na stałe

Lokalizacja: Kanton Argowia

Termin rozpoczęcia pracy: Od zaraz

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego,
  • Wykształcenie kierunkowe w zawodzie ślusarza / pokrewnym lub wieloletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Zdolność wyobrażenia, umiejętność czytania rynku technicznego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Samodzielność, dokładność w pracy,
  • Sprawność fizyczna,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Przyjazne nastawienie do klienta,
  • Zainteresowanie dalszym rozwojem, nauką nowych rzeczy i podnoszeniem swoich umiejętności,
  • Mile widziane prawo jazdy na przyczepkę,
  • Mile widziane referencje.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie konstrukcji metalowych i stalowych (poręcze, podesty, schody, balkony, stalowe części itd.),
  • Możliwa praca na zastępstwo w centrum obróbki CNC (wiercenie i frezowanie),
  • Sporadycznie wyjazdy na montaż do klienta.

Dodatkowe informacje:

Pracodawca oferuje odpowiedzialną i zróżnicowaną pracę, w małym zmotywowanym zespole. Miejsce pracy jest hala produkcyjna wyposażona w nowoczesne maszyny. Pracodawca oferuje rynkowe stawki i podwyżki odpowiednie do jakości wykonanej pracy.

Prześlij CV (wyłącznie w języku niemieckim) wraz ze zdjęciem oraz z zamieszczoną w języku niemieckim aktualną klauzulą poufności RODO (do pobrania tutaj). Do CV dołącz referencje oraz świadectwo ukończenia szkoły. Dokumenty aplikacyjne niespełniające tych wymagań nie są rozpatrywane.

Uwaga! Na analizę Twojego CV zostawiamy sobie 48 h. Prosimy o cierpliwość!