Pracownik na gospodarstwo rolno-hodowlane (Szafuza)

Rol-Job Hliwa poszukuje osoby do pracy na gospodarstwie rolno-hodowlanym w kantonie Szafuza w Szwajcarii.

Aplikuj wysyłając maila z dokumentami na info@rol-jobhliwa.ch

Oferta:

Wynagrodzenie: 3420 CHF brutto

Lokum: Zapewnia odpłatnie pracodawca

Wyżywienie: Zapewnia odpłatnie pracodawca

Lokalizacja: Szafuza

Czas pracy: 55 h/tygodniowo

Termin rozpoczęcia zatrudnienia: Od zaraz, przynajmniej do końca listopada 2024

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego,
  • Doświadczenie w pracy na gospodarstwie,
  • Mile widziane doświadczenie pracy z bydłem oraz przy winobraniu,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Prawo jazdy kat. T,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn rolniczych,
  • Sprawność fizyczna
  • Samodzielność
  • Mile widziane referencje

Obowiązki:

W zależności od pory roku pracownik będzie wykonywał następujące zadania;

  • Karmienie i obrządek zwierząt,
  • Prace na polu,
  • Pomoc w pracach na gospodarstwie,
  • Prace przy winobraniu.

Dodatkowe informacje:

Gospodarstwo obejmuje 35 h pól uprawnych (buraki cukrowe, kukurydza, rzepak, łaki), 5 h winogron oraz 35 krów mlecznych.

Prześlij CV (wyłącznie w języku niemieckim) wraz ze zdjęciem oraz z zamieszczoną w języku niemieckim aktualną klauzulą poufności RODO (do pobrania tutaj). Dokumenty aplikacyjne niespełniające tych wymagań nie są rozpatrywane.

Uwaga! Na analizę Twojego CV zostawiamy sobie 48 h. Prosimy o cierpliwość!