Pracownik na gospodarstwo rolno-hodowlane (Fryburg)

Rol-Job Hliwa poszukuje osoby do pracy na gospodarstwie rolno-hodowlanym w kantonie Fryburg w Szwajcarii.

Aplikuj wysyłając maila z dokumentami na info@rol-jobhliwa.ch

Wynagrodzenie: 2700-2800 CHF netto (po odjęciu opłat za ubezpieczenie, wyżywienie oraz lokum)

Lokum: Zapewnia pracodawca

Lokalizacja: Fryburg

Termin rozpoczęcia zatrudnienia: Od zaraz

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub francuskiego,
  • Doświadczenie w pracy na gospodarstwie,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn rolniczych,
  • Mile widziany własny samochód (pracodawca zwraca koszty za paliwo),
  • Mile widziane referencje.

Zakres obowiązków:

  • Karmienie i obrządek zwierząt,
  • Prace na polu,
  • Pomoc w pracach na gospodarstwie.

Dodatkowe informacje:

Gospodarstwo obejmuje 50 h pól uprawnych (zboża, ziemniaki, marchew, kukurydza), około 80 sztuk bydła.

Mieszkanie znajduje się na gospodarstwie lub około 1 km od miejsca pracy.

Prześlij CV (wyłącznie w języku niemieckim) wraz ze zdjęciem oraz z zamieszczoną w języku niemieckim aktualną klauzulą poufności RODO (do pobrania tutaj). Dokumenty aplikacyjne niespełniające tych wymagań nie są rozpatrywane.

Uwaga! Na analizę Twojego CV zostawiamy sobie 48 h. Prosimy o cierpliwość!