Pracownik na górskie gospodarstwo rolne

Opis oferty

Rol-Job Hliwa poszukuje pracownika na górskie gospodarstwo rolne do pracy w Szwajcarii, w kantonie Gryzonia.

Oferta:

Wynagrodzenie: 4.000 CHF brutto miesięcznie (wynagrodzenie zależne od doświadczenia)

Wyżywienie i lokum: Zapewnia odpłatnie pracodawca (990 CHF miesięcznie)

Zatrudnienie: Pełny etat

Wymiar czasu pracy: 55 godzin tygodniowo; 4 tygodnie urlopu; niedziele zawsze wolne

Lokalizacja: Kanton Gryzonia, okolice Chur

Termin rozpoczęcia pracy: Od zaraz, na czas nieokreślony

Ważne: Umowę o pracę otrzymuje pracownik przed wyjazdem do miejsca pracy.

Wymagania:

Język: Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Doświadczenie:

  • Wymagane doświadczenie w pracy na gospodarstwie
  • Wymagane doświadczenie w prowadzeniu ciągników oraz obsłudze maszyn rolniczych

Inne:

  • mile widziane prawo jazdy kategorii B,
  • sprawność fizyczna,
  • motywacja do pracy,
  • zdolność do samodzielnej pracy.

Referencje: Mile widziane

Zakres obowiązków:

  • karmienie zwierząt,
  • obrządek (usuwanie obornika, ścielenie) w zimie,
  • odśnieżanie (w zimie),
  • konserwacja maszyn,
  • prace porządkowe,
  • sianokosy (latem),
  • prace porządkowe i konserwacyjne w budynkach,
  • koszenie trawy,
  • uprawa warzyw,
  • prace murarskie.

Informacje o gospodarstwie:

Zwierzęta są na gospodarstwie tylko w okresie listopad-maj. Wtedy to trzeba karmić około 60 młodych zwierząt.

Sposób aplikowania:

Prześlij CV (wyłącznie w języku niemieckim) wraz ze zdjęciem oraz z zamieszczoną w języku niemieckim aktualną klauzulą poufności RODO (do pobrania tutaj). Dokumenty aplikacyjne niespełniające tych wymagań nie są rozpatrywane.

Aplikować możesz poprzez formularz lub wysyłając maila z dokumentami na info@rol-jobhliwa.ch