Pracownicy na gospodarstwa hodowlane (cała Szwajcaria)

Rol-Job Hliwa poszukuje osób do pracy na gospodarstwach rolno-hodowlanych przy bydle/trzodzie chlewnej na terenie całej Szwajcarii.

Aplikuj wysyłając maila z dokumentami na info@rol-jobhliwa.ch

Oferta:

Wynagrodzenie: 3 500 – 3 800 CHF brutto (zależne od umiejętności)

Wyżywienie: Na życzenie zapewnia pracodawca

Lokum: Zapewnia pracodawca

Zatrudnienie: Pełny etat

Okres zatrudnienia: Stałe lub sezonowe (6-9 miesięcy)

Lokalizacja: Gospodarstwa w kantonach niemieckojęzycznych (z możliwością wyboru preferowanej lokalizacji)

Termin rozpoczęcia pracy: Od zaraz

Ważne: Umowę o pracę otrzymuje pracownik przed wyjazdem do miejsca pracy.

Wymagania:

Język:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Prawo jazdy:

  • Wymagana kat. B,
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn rolniczych i prowadzeniu ciągników.

Doświadczenie:

  • Doświadczenie w pracy na gospodarstwie i ze zwierzętami,

Referencje:

  • Mile widziane.

Zakres obowiązków:

  • Opieka nad zwierzętami,
  • Bieżące prace na gospodarstwie.

Sposób aplikowania:

Prześlij CV (wyłącznie w języku niemieckim) wraz ze zdjęciem oraz z zamieszczoną w języku niemieckim aktualną klauzulą poufności RODO (do pobrania tutaj). Dokumenty aplikacyjne niespełniające tych wymagań nie są rozpatrywane.

Uwaga! Na analizę Twojego CV zostawiamy sobie 48 h. Prosimy o cierpliwość!