Praca w branży budowlanej w Szwajcarii

Opis oferty

O naszej firmie

Jesteśmy biurem pośrednictwa zajmującym się organizacją pracy dla Polaków w Szwajcarii.

Pośredniczymy między pracodawcą a pracobiorcą. Jako Polskie Biuro Pośrednictwa pracy na terenie Szwajcarii posiadamy zezwolenie Szwajcarskiego Ministerstwa Pracy – SECO.

Działamy w chwili obecnej we wszystkich branżach.

Naszym celem jest znalezienie zadowalającej pracy dla pracobiorcy zgodnie z jego wyuczonym zawodem oraz zapewnienie pracodawcy fachowca, którego poszukuje.

Opis stanowiska

W związku z nawiązaniem współpracy ze znacząca na rynku szwajcarskim agencja pracy tymczasowej w branży budowlanej poszukujemy pracowników w następujących zawodach:

  • Stolarz budowlany
  • Cieśla
  • Dekarz
  • Hydraulik
  • Kafelkarz, Glazurnik
  • Elektryk
  • Ślusarz
  • Spawacz
  • Monter instalacji grzewczych
  • Monter instalacji klimatyzacyjnych

Okres zatrudnienia: od 3-9 m-cy w roku z możliwością ponownego zatrudnienia.

Miejsce: Region Friburg, Bern

Uwaga: Wjazd do Szwajcarii do pracy jest  możliwy bez ograniczeń.

Wymagania

Znajomość j. niemieckiego bądź francuskiego na poziomie min. A2, wykształcenie i doświadczenie w danym zawodzie, prawo jazdy B, mile widziane doświadczenie w podobnej pracy za granicą.

Nasza oferta

Zakwaterowanie zapewnione jest odpłatnie przez pracodawcę. Umowę o pracę otrzymuje pracownik przed wyjazdem do miejsca pracy. Gwarantujemy zatrudnienie na warunkach szwajcarskich oraz bardzo dobre zarobki ustalane zgodnie ze szwajcarskim prawem pracy.

Sposób aplikowania

CV (w języku niemieckim, bądź francuskim ze zdjęciem), referencje oraz dyplom zawodowy przetłumaczone na j. niemiecki lub francuski prosimy o nadsyłanie na adres:

info@rol-jobhliwa.ch

Informujemy, że rozpatrujemy CV ze zdjęciem napisane tylko i wyłącznie w/w językach.

Brak prowizji za pośrednictwo.

Ponadto proszę o dopisanie w CV następującej zgody, (RODO):

Ich bin damit einverstanden, dass meine Daten zu Rekrutierungszwecken von der Firma ROL-JOB HLIWA Personalvermittlung mit Sitz an der Reussmatt 6 6032 Emmen, Schweiz im erforderlichen Umfang für die Rekrutierung und den Kontakt mit dem Arbeitgeber verarbeitet werden.