Praca przy krowach (Argowia)

Rol-Job Hliwa poszukuje mężczyzn do pracy na gospodarstwie rolnym zajmującym się hodowlą krów w Szwajcarii, w kantonie Argowia.

Aplikuj wysyłając maila z dokumentami na info@rol-jobhliwa.ch

Wynagrodzenie: 3 500 – 4 000 CHF brutto miesięcznie (zależne od umiejętności i doświadczenia),

Wyżywienie: Zapewnia odpłatnie pracodawca

Lokum: Zapewnia odpłatnie pracodawca

Wymiar pracy: 55 godzin tygodniowo,

Lokalizacja: Kanton Argowia

Okres zatrudnienia: stałe bądź sezonowe

Termin rozpoczęcia pracy: Od zaraz (w zależności od preferencji pracownika na czas określony lub nieokreślony)

Ważne: Umowę o pracę otrzymuje pracownik przed wyjazdem do miejsca pracy.

Wymagania:

Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

– Prawo jazdy kategorii B,

– Umiejętność prowadzenia ciągnika,

– Znajomość obsługi maszyn rolniczych,

– Mile widziane wykształcenie techniczne lub mechaniczne,

– Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

– Mile widziane referencje.

Zakres obowiązków:

  • obrządek zwierząt,
  • obsługa maszyn rolniczych,
  • naprawa i konserwacja maszyn rolniczych.

CV wyłącznie w języku niemieckim wraz ze zdjęciem oraz z zamieszczoną w tym języku aktualną klauzulą poufności RODO (do pobrania tutaj). Dokumenty aplikacyjne niespełniające tych wymagań nie są rozpatrywane.

Uwaga! Na analizę Twojego CV zostawiamy sobie 48 h. Prosimy o cierpliwość!