Praca przy zbiorach jabłek w Szwajcarii

Opis oferty

Rol-Job Hliwa poszukuje osób do pracy na gospodarstwie sadowniczym przy zbiorach jabłek w Szwajcarii.

Oferta:

Wynagrodzenie: 3250 CHF brutto miesięcznie

Wyżywienie: Zapewnia pracodawca

Lokum: Zapewnia pracodawca

Zatrudnienie: Pełny etat, praca na czas określony (miesiąc)

Lokalizacja: Szwajcaria niemieckojęzyczna

Termin rozpoczęcia pracy: Od połowy sierpnia na czas określony (około 2 miesięcy)

Ważne: Umowę o pracę otrzymuje pracownik przed wyjazdem do miejsca pracy.

Wymagania:

Język:

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego

Doświadczenie:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy zbiorach

Inne:

  • Preferowany mężczyzna do lat 40

Referencje:

  • Mile widziane

Zakres obowiązków:

  • Praca głównie przy zbiorach jabłek (zbieranie owoców z drabiny oraz z ziemi).

Dodatkowe informacje:

Praca od połowy sierpnia do połowy października  przez 5,5 dnia tygodniowo oraz 9,5 h dziennie.

Sposób aplikowania:

Prześlij CV (wyłącznie w języku niemieckim) wraz ze zdjęciem oraz z zamieszczoną w języku niemieckim aktualną klauzulą poufności RODO (do pobrania tutaj). Dokumenty aplikacyjne niespełniające tych wymagań nie są rozpatrywane.

Aplikować możesz poprzez formularz lub wysyłając maila z dokumentami na  info@rol-jobhliwa.ch