Praca dla mężczyzn w polu przy warzywach [Berno – Niederbipp]

Rol-Job Hliwa poszukuje mężczyzn do pracy w polu przy warzywach. Oferta jest skierowana tylko do osób mieszkających w Szwajcarii, w kantonie Berno w okolicach Niederbipp.

Sposób aplikowania:

Prześlij CV (wyłącznie w języku niemieckim) wraz ze zdjęciem oraz z zamieszczoną w języku niemieckim aktualną klauzulą poufności RODO (do pobrania tutaj). Dokumenty aplikacyjne niespełniające tych wymagań nie są rozpatrywane.

Aplikuj wysyłając maila z dokumentami na info@rol-jobhliwa.ch

Oferta:

Wynagrodzenie: 3385 CHF brutto

Wyżywienie: We własnym zakresie

Lokum: We własnym zakresie

Zatrudnienie: Pełny etat / na stałe

Lokalizacja: Kanton Berno / Niederbipp

Termin rozpoczęcia pracy: od maja

Ważne: Umowę o pracę otrzymuje pracownik przed wyjazdem do miejsca pracy.

Wymagania:

– Zameldowanie i mieszkanie w Szwajcarii, w kantonie Berno w pobliżu Niederbipp,
– Prawo jazdy kat. B.

Ważne!

Pracodawca nie wymaga znajomości języka niemieckiego.

Referencje: Mile widziane

Dodatkowe informacje:

Praca od poniedziałku do soboty / 55 godzin tygodniowo

Zakres obowiązków:

– pakowanie, mycie, sortowanie, przygotowanie do wysyłki, pielęgnacja oraz zbiory warzyw i owoców. Praca na polu.