Pomywacz w kuchni hotelowej

Opis oferty

Rol-Job Hliwa poszukuje osoby do pracy w charakterze pomywacza w kuchni hotelowej w Szwajcarii.

Oferta:

Wynagrodzenie podstawowe: 3500 CHF brutto / 2180 netto (po odjęciu wszystkich potrąceń i kosztów)

Wyżywienie: Zapewnia odpłatnie pracodawca

Lokum: Zapewnia odpłatnie pracodawca

Zatrudnienie: Pełny etat, na czas określony (do końca października, z możliwością przedłużenia współpracy na sezon zimowy)

Lokalizacja: Kanton Berno

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Ważne: Umowę o pracę otrzymuje pracownik przed wyjazdem do miejsca pracy.

Pracodawca zapewnia również:

– profesjonalny trening crossfit (3 razy w tygodniu pod opieką trenera),

– wsparcie w rozwoju zawodowym,

– darmowy (tygodniowy) kurs języka niemieckiego dla początkujących i zaawansowanych,

– karta Nostalgiepass, która zapewnia darmową przejażdżkę po jeziorze Brienzersee oraz wjazd na górę Brienzer Rothorn, darmowe wejście do skansenu Ballenberg, a także wycieczka po pracowni rzeźby w drewnie w Brienz,

– preferencyjne warunki dla rezerwacji w jednym z hoteli partnerskich,

– zniżki w hotelu oraz restauracji hotelowej,

– darmowa opieka nad dzieckiem przez 3 dni tygodniowo.

Wymagania:

Języki:

– płynna znajomość języka niemieckiego w mowie, podstawowa w piśmie,

– mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego.

Doświadczenie: Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Referencje: Mile widziane

Zakres obowiązków:

– Wykonywanie prac porządkowych w zmywalni, w kuchni, w chłodniach oraz pomieszczeniach magazynowych,

– Praca przy zmywarce, sortowanie i przechowywanie naczyń, sztućców, porcelany oraz przyborów kuchennych i akcesoriów zgodnie z poleceniem przełożonego,

– Dokładne czyszczenie, przechowywanie oraz wydawanie przedmiotów, oraz urządzeń,

– Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy,

– Stosowanie się do zasad bezpieczeństwa i higieny zgodnie z dyrektywą HACCP,

– Praca z uwzględnieniem efektywności ekonomicznej i należytej staranności we wszystkich działaniach związanych z czyszczeniem,

– Gospodarowanie odpadami i opakowaniami.

Sposób aplikowania:

Prześlij CV (wyłącznie w języku niemieckim) wraz ze zdjęciem oraz z zamieszczoną w języku niemieckim aktualną klauzulą poufności RODO (do pobrania tutaj). Dokumenty aplikacyjne niespełniające tych wymagań nie są rozpatrywane.

Aplikować możesz poprzez formularz lub wysyłając maila z dokumentami na info@rol-jobhliwa.ch