Pielęgniarka w domu opieki [Turgowia]

Rol-Job Hliwa poszukuje osób do podjęcia pracy jako pielęgniarka środowiskowa (niem. Pflegefachfrau) z dyplomem uznanym przez Szwajcarski Czerwony Krzyż (SRK) w kantonie Turgowia.

Aplikuj wysyłając maila z dokumentami na info@rol-jobhliwa.ch

Oferta:

Wynagrodzenie: około 4600 CHF brutto (zależne od wieku, wykształcenia itp.)

Lokum: We własnym zakresie

Wyżywienie: We własnym zakresie

Okres zatrudnienia: Stałe bądź sezonowe

Lokalizacja: Kanton Turgowia

Termin rozpoczęcia pracy: Od zaraz

Ważne: Umowę o pracę otrzymuje pracownik przed wyjazdem do miejsca pracy.

Wymagania:

  • Uznany przez SRK (Szwajcarski Czerwony Krzyż) dyplom Pflegefachperson,
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1
  • Doświadczenie w pracy
  • Mile widziane referencje

Zakres obowiązków:

  • Przejęcie odpowiedzialności za opiekę nad mieszkańcami domu opieki
  • Wykonywanie podstawowych zabiegów pielęgnacyjno-leczniczych

Dodatkowe informacje:

W domu opieki mieszka 29 starszych osób, które są w większości samodzielne lub potrzebują wsparcia w małym zakresie.

Sposób aplikowania:

Prześlij CV (wyłącznie w języku niemieckim) wraz ze zdjęciem oraz z zamieszczoną w języku niemieckim aktualną klauzulą poufności RODO (do pobrania tutaj). Do CV dołącz referencje oraz świadectwo ukończenia szkoły. Dokumenty aplikacyjne niespełniające tych wymagań nie są rozpatrywane.

Uwaga! Na analizę Twojego CV zostawiamy sobie 48 h. Prosimy o cierpliwość!