Opiekunka osób starszych (Zurych)

Rol-Job Hliwa poszukuje opiekunki osób starszych, do opieki nad starszą panią. Praca od zaraz, w kantonie Zurych w Szwajcarii.

Aplikuj wysyłając maila z dokumentami na info@rol-jobhliwa.ch

Oferta:

Wynagrodzenie: 4 850 CHF brutto

Zakwaterowanie: Pokój jednoosobowy w osobnym mieszkaniu (około 30 min od podopiecznej)

Wyżywienie: Opłaca podopieczna

Lokalizacja: Kanton Zurych

Termin rozpoczęcia pracy: Od zaraz

Wymiar czasu pracy: Pełny etat / 6 dni w tygodniu (około 45-50 h tygodniowo)

Wymagania:

  • Preferowane kobiety,
  • Dobra znajomość języka niemieckiego,
  • Komunikatywność, zaangażowanie,
  • Sprawność fizyczna umożliwiająca transport z sofy lub łóżka,
  • Osoba chętnie wykonująca obowiązki domowe,
  • Prawo jazdy,
  • Mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi,
  • Mile widziane referencje.

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna ma 65 lat, jest po udarze i porusza się na wózku inwalidzkim. Podopieczna potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach, obowiązkach domowych, spędzaniu wolnego czasu oraz osoby towarzyszącej na terapię poza miejscem zamieszkania. Umiejętności poznawcze podopiecznej można określić jako dobre.

Zakres obowiązków:

  • Transport i towarzystwo podczas terapii poza miejscem zamieszkania podopiecznej,
  • Pomoc przy codziennych czynnościach oraz wspólne spędzanie wolnego czasu,
  • Gotowanie, pranie, prasowanie, oraz inne obowiązki domowe,
  • Ćwiczenia ruchowe.

Dodatkowe informacje:

Praca w domu klienta 3-4 dni w tygodniu w godzinach od 08:00 do 18:00 (z wyłączeniem dojazdu do i z domu klienta trwającego ok. 30 minut).

Zakwaterowanie w oddzielnym pokoju i około 30 minut drogi od klienta. Pokój jednoosobowy, z dostępem do internetu i wspólną łazienką. Wyżywienie opłaca podopieczna.

Sposób aplikowania:

Prześlij CV (wyłącznie w języku niemieckim) wraz ze zdjęciem oraz z zamieszczoną w języku niemieckim aktualną klauzulą poufności RODO (do pobrania tutaj). Do CV dołącz referencje oraz świadectwo ukończenia szkoły. Dokumenty aplikacyjne niespełniające tych wymagań nie są rozpatrywane.