Opiekunka osób starszych (Zurych)

Rol-Job Hliwa poszukuje opiekunki osób starszych, do opieki nad starszą panią. Praca od zaraz, w kantonie Zurych w Szwajcarii.

Aplikuj wysyłając maila z dokumentami na info@rol-jobhliwa.ch

Oferta:

Wynagrodzenie: 4 850 CHF brutto / około 3 100 CHF netto

Lokum: Pokój jednoosobowy w mieszkaniu podopiecznej

Wyżywienie: Opłaca podopieczna

Lokalizacja: Kanton Zurych

Termin rozpoczęcia pracy: Od zaraz

Wymiar czasu pracy: Pełny etat / 6 dni w tygodniu (około 45-50 h tygodniowo)

Okres zatrudnienia: Praca na 3 miesiące – później urlop i możliwość ponownego zatrudnienia

Wymagania:

  • Preferowane kobiety,
  • Dobra znajomość języka niemieckiego,
  • Komunikatywność, zaangażowanie,
  • Sprawność fizyczna umożliwiająca transport z sofy lub łóżka,
  • Osoba chętnie wykonująca obowiązki domowe,
  • Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem,
  • Mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi,
  • Mile widziane referencje.

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna jest częściowo mobilna (łatwiej jej się poruszać z chodzikiem), potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach w szczególności w zakresie higieny osobistej, ubierania się, przygotowania posiłków oraz przy wykonywaniu obowiązków domowych. Umiejętności poznawcze podopiecznej można określić jako dobre.

Zakres obowiązków:

  • Pomoc przy codziennych czynnościach,
  • Wsparcie przy kąpieli i higienie osobistej oraz ubieraniu się,
  • Gotowanie, pranie, prasowanie, oraz inne obowiązki domowe,
  • Wizyty u lekarza,
  • Ćwiczenia ruchowe.

Ważne: Możliwość zlecenia godzinowego w domu podopiecznej, przy dojazdach z domu do miejsca zamieszkania pociągiem.

Informacje o zakwaterowaniu:

Podopieczna mieszka w mieszkaniu w Stäfa (kanton Zurych). Dla opiekunki przygotowany jest pokój jednoosobowy z dostępem do internetu i łazienki. Jedzenie i picie jest opłacane przez podopieczną.

Sposób aplikowania:

Prześlij CV (wyłącznie w języku niemieckim) wraz ze zdjęciem oraz z zamieszczoną w języku niemieckim aktualną klauzulą poufności RODO (do pobrania tutaj). Do CV dołącz referencje oraz świadectwo ukończenia szkoły. Dokumenty aplikacyjne niespełniające tych wymagań nie są rozpatrywane.

Uwaga! Na analizę Twojego CV zostawiamy sobie 48 h. Prosimy o cierpliwość!