Ogrodnik (Berno)

Rol-Job Hliwa poszukuje osoby do pracy jako ogrodnik. Praca w Szwajcarii, w kantonie Berno.

Aplikuj wysyłając maila z dokumentami na info@rol-jobhliwa.ch

Wynagrodzenie: 22.50 CHF netto / h (pracodawca wypłaca trzynastą pensję)

Zakwaterowanie: Pracodawca pomaga w znalezieniu

Wyżywienie: We własnym zakresie

Zatrudnienie: Na czas określony – od sierpnia do grudnia (możliwość zatrudnienia na stałe)

Lokalizacja: Kanton Berno

Termin rozpoczęcia pracy: Od sierpnia

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • Doświadczenie w pracy jako ogrodnik,
  • Sprawność fizyczna,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na budowie lub wykonywaniu prac budowlanych,
  • Prawo jazdy kat. B oraz mile widziane uprawnienia na przyczepkę,
  • Mile widziane referencje.

Zakres obowiązków:

  • Praca w teamie ogrodniczo-budowlanym, przy budowie schodów, murów, ścieżek itd.
  • Zakładanie i pielęgnacja ogrodów oraz ich okolicy.

Prześlij CV (wyłącznie w języku niemieckim) wraz ze zdjęciem oraz z zamieszczoną w języku niemieckim aktualną klauzulą poufności RODO (do pobrania tutaj). Do CV dołącz referencje oraz świadectwo ukończenia szkoły. Dokumenty aplikacyjne niespełniające tych wymagań nie są rozpatrywane.

Uwaga! Na analizę Twojego CV zostawiamy sobie 48 h. Prosimy o cierpliwość!