Mechanik motocyklowy

Opis oferty

Rol-Job Hliwa poszukuje mechanika motocyklowego do pracy w Szwajcarii.

Oferta:

Wynagrodzenie: 65.000 – 70.000 CHF (rocznie)

Wyżywienie: We własnym zakresie

Lokum: Zapewnia pracodawca

Okres zatrudnienia: Stała praca na etacie (od poniedziałku do piątku)

Termin rozpoczęcia pracy: Od zaraz

Ważne: Umowę o pracę otrzymuje pracownik przed wyjazdem do miejsca pracy.

Zakres obowiązków:

  • diagnozowanie oraz naprawianie pojazdów,
  • odbiór techniczny oraz kontrola przed wydaniem nowego pojazdu klientowi,
  • modyfikacje motocykli,
  • rozliczanie zleceń warsztatowych,
  • homologacja nowych pojazdów,
  • wypełnianie dokumentów gwarancyjnych,
  • kontakt z dostawcami pojazdów,
  • kontakt z dealerami pojazdów,
  • współpraca przy organizacji szkoleń dla dealerów,
  • udział w pojedynczych wydarzeniach.

Wymagania:

Język: Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, dodatkowy język obcy mile widziany,

Wykształcenie: Zawodowe, kierunkowe w zawodzie mechanika samochodowego, motocyklowego lub mechatronika

Prawo jazdy: Kategorie A i B (warunek konieczny!)

Referencje: Mile widziane

Sposób aplikowania:

CV wyłącznie w języku niemieckim wraz ze zdjęciem oraz z zamieszczoną w tym języku aktualną klauzulą poufności RODO (do pobrania tutaj). Dokumenty aplikacyjne niespełniające tych wymagań nie są rozpatrywane.