Mechanik / Mechatronik

Opis oferty

Rol-Job Hliwa poszukuje mechanika lub mechatronika do pracy w Szwajcarii, w firmie zajmującej się produkcją wkładek ortopedycznych.

Oferta:

Wynagrodzenie: Zależne od doświadczenia, do bezpośredniej negocjacji ze szwajcarskim pracodawcą

Wyżywienie: We własnym zakresie

Lokum: Zapewnia pracodawca

Zatrudnienie: Pełny etat, stała praca

Lokalizacja: Kanton Zug

Termin rozpoczęcia pracy: Od zaraz

Ważne: Umowę o pracę otrzymuje pracownik przed wyjazdem do miejsca pracy.

Wymagania:

Język:

Dobra znajomość angielskiego – warunek konieczny

– Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Wykształcenie:

Kierunkowe w zawodzie mechanika/mechatronika

Prawo jazdy:

Kat. B

Inne:

– Mile widziane doświadczenie w podobnej pracy za granicą,

– Mile widziane referencje.

Zakres obowiązków:

  • Montaż i serwis maszyn i urządzeń,
  • Konfekcjonowanie kabli,
  • Naprawy i kontrola instalacji.

Sposób aplikowania:

Prześlij CV (w języku niemieckim bądź angielskim) wraz ze zdjęciem oraz z zamieszczoną w języku niemieckim aktualną klauzulą poufności RODO (do pobrania tutaj). Dokumenty aplikacyjne niespełniające tych wymagań nie są rozpatrywane.

Aplikować możesz poprzez formularz lub wysyłając maila z dokumentami na info@rol-jobhliwa.ch