Mechanik maszyn rolniczych / budowlanych / komunalnych

Opis oferty

Rol-Job Hliwa poszukuje pracownika na stanowisko mechanika maszyn rolniczych / budowlanych / komunalnych do pracy w Szwajcarii.

Oferta:

Wynagrodzenie: 60.000 CHF (rocznie)

Wyżywienie: We własnym zakresie

Lokum: Pracodawca oferuje pomoc w znalezieniu

Okres zatrudnienia: Stałe

Termin rozpoczęcia pracy: Od zaraz

Ważne: Umowę o pracę otrzymuje pracownik przed wyjazdem do miejsca pracy.

Zakres obowiązków:

  • Skrupulatne i samodzielne naprawy oraz serwis maszyn rolniczych, oraz komunalnych,
  • Kontrola techniczna silników (silniki benzynowe, oraz diesle).

Wymagania:

Język: Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

Wykształcenie: Zawodowe, kierunkowe w zawodzie mechanika ze specjalizacją maszyny budowlane, rolnicze lub komunalne

Inne: Prawo jazdy kategorii B, dyspozycyjność

Sposób aplikowania:

CV wyłącznie w języku niemieckim wraz ze zdjęciem oraz z zamieszczoną w tym języku aktualną klauzulą poufności RODO (do pobrania tutaj). Dokumenty aplikacyjne niespełniające tych wymagań nie są rozpatrywane.