Kelnerki (Lucerna)

Rol-Job Hliwa poszukuje osób chcących podjąć pracę na stanowisku kelnera/kelnerki. Praca w górskim hotelu w kantonie Lucerna w Szwajcarii.

Aplikuj wysyłając maila z dokumentami na info@rol-jobhliwa.ch

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia zgodnie z doświadczeniem i wykształceniem

Lokum: Zapewnia pracodawca

Lokalizacja: Kanton Lucerna

Termin rozpoczęcia pracy: Od zaraz

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe (Restaurationsfachfrau/-fachmann) lub kilkuletnie doświadczenie w pracy w gastronomii,
  • Zdolność pracy z innowacyjnymi i cyfrowymi urządzeniami,
  • Język niemiecki oraz angielski na dobrym poziomie,
  • Wysoka kultura osobista i schludny wygląd,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziana znajomość szwajcarskiego niemieckiego oraz innych języków,
  • Mile widziane referencje.

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i obsługa gości restauracyjnych i bankietowych,
  • Praca przy własnej szafce kelnerskiej,
  • Przygotowanie oraz obsługa gości podczas serwisu śniadaniowego, à la Carte, hotelowego i bankietowego oraz bufetu,
  • Codzienna praca metodą mise en place,
  • Ogólne prace porządkowe.

Dodatkowe informacje:

Praca w 4* hotelu nad Jeziorem Czterech Kantonów. Pracodawca zapewnia dodatkowo:

  • darmowe bilety na kolejkę górską i parkingi w dolinie,
  • darmowy dostęp do strefy spa i wellness, w godzinach, w których ruch hotelowy jest mniejszy,
  • Zniżki na noclegi oraz różne formy spędzania czasu wolnego.

Prześlij CV (wyłącznie w języku niemieckim) wraz ze zdjęciem oraz z zamieszczoną w języku niemieckim aktualną klauzulą poufności RODO (do pobrania tutaj). Do CV dołącz referencje oraz świadectwo ukończenia szkoły. Dokumenty aplikacyjne niespełniające tych wymagań nie są rozpatrywane.

Uwaga! Na analizę Twojego CV zostawiamy sobie 48 h. Prosimy o cierpliwość!