Kelnerka / Kelner (Obwalden)

Rol-Job Hliwa poszukuje doświadczonej kelnerki lub kelnera do pracy w górskiej restauracji w Szwajcarii, w kantonie Obwalden, niedaleko Engelbergu.

Aplikuj wysyłając maila z dokumentami na info@rol-jobhliwa.ch

Oferta:

Wynagrodzenie: 4 800 CHF brutto

Zakwaterowanie: Zapewnia pracodawca

Wyżywienie: Zapewnia odpłatnie pracodawca

Zatrudnienie: Pełny etat / praca sezonowa od maja do końca października

Wymiar czasu pracy: 22 dni miesięcznie po 8,5 godziny dziennie

Lokalizacja: Kanton Obwalden

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego,
  • Serdeczność, zadbany wygląd, dobre maniery,
  • Radość z pracy z ludźmi,
  • Referencje: Mile widziane

Zakres obowiązków

  • Obsługa gości restauracji,
  • Pomoc w kuchni,
  • Ogólne prace porządkowe, dbanie o czystość.

Dodatkowe informacje:

Praca w restauracji górskiej w kantonie Obwalden. Praca w małym teamie – pracodawca ceni sobie dobrą współpracę załogi. W razie konieczności kuchnia pomaga w przynoszeniu jedzenia i/lub sprzątaniu, a kelnerzy w zmywaniu.

Sposób aplikowania:

Prześlij CV (wyłącznie w języku niemieckim) wraz ze zdjęciem oraz z zamieszczoną w języku niemieckim aktualną klauzulą poufności RODO (do pobrania tutaj). Do CV dołącz list motywacyjny, referencje oraz świadectwo ukończenia szkoły. Dokumenty aplikacyjne niespełniające tych wymagań nie są rozpatrywane.

Uwaga! Na analizę Twojego CV zostawiamy sobie 48 h. Prosimy o cierpliwość!