Kelner / barman do obsługi pokazów cyrkowych

Opis oferty

Rol-Job Hliwa poszukuje osoby do pracy w charakterze kelnera/barmana przy okazji pokazów cyrkowych w Szwajcarii, w kantonie Zurych.

Oferta:

Wynagrodzenie podstawowe: 2.300 CHF netto

Wyżywienie: Zapewnia bezpłatnie pracodawca (2 posiłki dziennie)

Lokum: Zapewnia bezpłatnie pracodawca (2 posiłki dziennie)

Zatrudnienie: Pełny etat / na czas określony (od 8 listopada 2022 do 8 stycznia 2023)

Lokalizacja: Kanton Zurych

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Ważne: Umowę o pracę otrzymuje pracownik przed wyjazdem do miejsca pracy.

Wymagania:

Język:

– dobra znajomość języka niemieckiego.

Doświadczenie:

– minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (np. jako kelner/barman).

Referencje: Mile widziane

Zakres obowiązków:

– Praca przy obsłudze pokazów (2 dziennie, przez 2,5 godziny),

– Wsparcie przy kontroli biletowej (na godzinę przed każdym pokazem),

– Obsługa gości i zamówień złożonych przez uczestników pokazów.

Dodatkowe informacje:

Pracownicy przebywają na terenie cyrku przez około 10 godzin, nie pracują jednak przez cały czas. W przerwach między pokazami oraz po ukończonym sprzątaniu pracownicy mają przerwy.

Sposób aplikowania:

Prześlij CV (wyłącznie w języku niemieckim) wraz ze zdjęciem oraz z zamieszczoną w języku niemieckim aktualną klauzulą poufności RODO (do pobrania tutaj). Dokumenty aplikacyjne niespełniające tych wymagań nie są rozpatrywane.

Aplikować możesz poprzez formularz lub wysyłając maila z dokumentami na info@rol-jobhliwa.ch