Blacharz samochodowy – stała rekrutacja

Rol-Job Hliwa poszukuje pracowników do pracy w zawodzie blacharza w różnych lokalizacjach na terenie Szwajcarii.

Aplikuj wysyłając maila z dokumentami na info@rol-jobhliwa.ch

Oferta:

Wynagrodzenie: Od 5.500 do 6.500 CHF brutto (wynagrodzenie uzależnione jest od doświadczenia)

Wyżywienie: We własnym zakresie

Lokum: Pracodawca pomaga w znalezieniu

Zatrudnienie: Pełny etat

Okres zatrudnienia: Stałe bądź sezonowe

Lokalizacja: Do wyboru (Wettswil, Berno, Thun, Davos, Schinznach-Bad, Lengwil w Turgowii, Rapperswil-Jona)

Termin rozpoczęcia pracy: Od zaraz

Dodatkowe informacje:

– Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach zapewnianych przez pracodawcę,
– 5 tygodni urlopu,
– Z góry ustalony model czasu pracy,
– Wyrównanie za nadgodziny,
– Rabat na kupno samochodu.

Ważne: Umowę o pracę otrzymuje pracownik przed wyjazdem do miejsca pracy.

Wymagania:

– Wykształcenie kierunkowe w zawodzie blacharza,
– Znajomość języka niemieckiego na poziomie A2 (komunikatywna),
– Zaświadczenie o niekaralności,
– Terminowość,
– Staranność w wykonywaniu swojej pracy,
Ważne prawo jazdy kat. B,
– Mile widziane referencje,
– Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:

– Naprawa małych i dużych uszkodzeń,
– Wykonywanie prac blacharskich (np. spawanie, prostowanie, usuwanie wgnieceń, montaż oraz naprawa części),
– Wsparcie przy zamawianiu i montażu części.

Sposób aplikowania:

Prześlij CV (wyłącznie w języku niemieckim) wraz ze zdjęciem oraz z zamieszczoną w języku niemieckim aktualną klauzulą poufności RODO (do pobrania tutaj). Dokumenty aplikacyjne niespełniające tych wymagań nie są rozpatrywane.

Uwaga! Na analizę Twojego CV zostawiamy sobie 48 h. Prosimy o cierpliwość!