Praca dla mężczyzny w gospodarstwie rolnym w Szwajcarii

2020-05-09, Basel

Opis stanowiska

Poszukujemy mężczyzny do pracy w gospodarstwie rolnym zajmującym się hodowla krów w Szwajcarii. Praca zroznicowana polegajaca na opiece nad zwierzetami, oraz w warsztacie - naprawa i konserwacja maszyn, a takze ich obsluga.

Okres zatrudnienia: praca stała.
Termin rozpoczęcia: natychmiast

Uwaga: Wjazd do do Szwajcarii do pracy jest w dalszym ciagu mozliwy, jesli posiada sie potwierdzenie o zatrudnieniu. Taki dokument otrzymuje pracownik poprzez E-mail przed wyjazdem wraz z umowa o prace.

W zwiazku z ograniczonym transportem publicznym, najpewniejszym srodkiem transportu pozostaje wlasne Auto.

Wymagania

Komunikatywna, dobra znajomość j. niemieckiego, prawo jazdy B, umiejętność jazdy traktorem, zdolność do samodzielnej pracy znajomość obsługi maszyn rolniczych, Wyksztalcenie techniczne mechaniczne mile widziane.

Oferta

Zarobki - pełny etat: 3500 CHF Brutto. Czas pracy: 55 godzin / tydzień. Umowę o prace otrzymuje pracownik przed wyjazdem do miejsca pracy. Wyżywienie oraz zakwaterowanie zapewnia odpłatnie pracodawca.

Sposób aplikowania

Prosimy o CV tylko i wyłącznie w języku niemieckim wraz ze zdjęciem. Referencje mile widziane.

Kontakt: info@rol-jobhliwa.ch

Informujemy, że rozpatrujemy CV ze zdjęciem napisane tylko i wyłącznie w j. niemieckim z zamieszczona w tym  jezyku aktualna klauzula poufnosci RODO.